KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15712009
nr 1571 2009
Blandteknik
Nika Muzychko, Ukraina. "Träsk". Signerad, blandteknik, collage, daterad 2022. 54x39 cm, yttermått inklusive ram: 61x46
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 16 oktober 2023
kl 18:34:34
16/10 16:32:23
16 okt
Specialauktion ART FOR THE FUTURE
Läs mer om Specialauktion ART FOR THE FUTURE